Odpowiedz

kredyt spłata

Witam.

Wziełem kredyt przez internet w wniosku zaznaczłem prowizja kredytowana przez bank i gdzie terz gdzie wysyłać pieniadze zeby spłacać kredy ? gdzie to sprawidzić?

 

Pozdrawiam.

Czekam na odp.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidxmenx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-05-2017
Wiadomość 1 z 3 (4 207 wyświetleń)

Re.: kredyt spłata

[ Edytowane ]

Jeżeli wnioskowałeś o pożyczkę, przez bankowość internetową, ratę powinniśmy pobierać automatycznie. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość przez bankowość internetową, sprawdzimy to w systemie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 113 wyświetleń)

Re.: kredyt spłata

W operacjach zaplanowanych, klikając na kolejne miesiące powinieneś dostrzec zaplanowane zlecenie stałe.

Ikona z kredytem powinna ci się pojawić po jednym lub dwóch dniach na głównym ekranie po zalogowaniu. Tam znajdziesz wyczerpujące informacje.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (4 067 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy