Odpowiedz

kredyt - czas oczekiwania

Witam. Parę dni temu ( w piątek) złożyłem wniosek ( dokończyłem który zacząłem pare tygodni wcześniej) o kredyt.

Po zakończeniu wyskoczył komunikat, że do 24h dostane decyzje. Przeczytałem, że max czas wynosi 2 dni robocze. 

Dziś jest wtorek po zamknięciu oddziałów i nadal nie mam decyzji ( Trwa Weryfikacja)  i tu mam pytanie, co robić ? hmm 

Odpowiedz
0 Lajków
szamanheh
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-09-2017
Wiadomość 1 z 3 (11 168 wyświetleń)

Re.: kredyt - czas oczekiwania

@szamanheh Skontaktuj się z nami telefonicznie - 32 357 00 69 sprawdzimy status obecnego wniosku. Jeżeli wniosek był składany przez usługę bankowości internetowej w piątek, to faktycznie decyzja powinna być maksymalnie do 2 dni roboczych.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 2 z 3 (11 165 wyświetleń)

Re.: kredyt - czas oczekiwania

Dzisiaj, około godZiny 14/15 dzwoniłem i dostalem informacje, że niewiadomo, ze faktycznie pisze trwa weryfikacja i mam uzbroić sie w cierpliwość, wg mnie to normalne nie jest, moze cos sie zawiesilo,zapodzialo z tym wnioskiem w związku z tym ze zacząłem go robić 27 sierpnia a skończyłem w ostatni piątek, troche śmiesZnie to wygląda, data złożenia wniosku "27.08. Trwa weryfikacja"
No nie wiem, jak jutro nie będZie decyzji to chyba udam sie do oddzialu Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
szamanheh
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-09-2017
Wiadomość 3 z 3 (11 141 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy