Odpowiedz

kredyt 120 rat

Witam, 

Proszę o informację jakie warunki trzeba spełniać aby otrzymać kredyt na 120 rat. 

Niestety w oddziale banku panie nie były mi w stanie odpowiedzieć na to pytanie tylko, że system o tym decyduje - co dla mnie jest średnią odpowiedzią skoro na państwa stronie jest informacja, że można rozłożyć kredyt nawet na 10 lat.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
nina1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-12-2019
Wiadomość 1 z 4 (2 753 wyświetleń)

Re: kredyt 120 rat

@nina1 Przykro mi, że ta informacja jest dla Ciebie niesatysfakcjonująca. Zgadza się, że to system bankowy sprawdza zdolność kredytową i na podstawie różnych danych określa na jaką maksymalną kwotę lub czas, dany klient może otrzymać zobowiązanie kredytowe. Na zdolność kredytową wpływa m.in.: miesięczne wynagrodzenie, koszty gospodarstwa domowego, ilość osób na utrzymaniu, historia kredytowa, obecne zobowiązania kredytowe, dodatkowe zobowiązania np. alimenty. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę gotówkową niestety nie możemy ocenić, czy Twoja zdolność kredytowa będzie pozytywna, czy też negatywna. Decyzję po złożeniu wniosku staramy się udzielić od razu, maksymalnie do dwóch dni roboczych.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 605 wyświetleń)

Re: kredyt 120 rat

dziękuję za odpowiedź, 

jednakże nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego bank jest w stanie mi udzielić kredytu na 96 rat a na 120 nie, pomimo umowy na czas nieokreślony i zdolności - skoro na 96 rat mam możliwość a rata kredytu jest wyższa niż byłaby przy 120 ratach

Odpowiedz
0 Lajków
nina1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-12-2019
Wiadomość 3 z 4 (2 575 wyświetleń)

Re: kredyt 120 rat

Proszę, wyślij do nas wiadomość w Moim ING lub napisz na czacie po zalogowaniu. Sprawdzimy Twój wniosek i zobaczymy, czy możemy udzielić Ci dokładniejszych informacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 539 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy