Odpowiedz

konsolidacja ing

Witam

Szybkie pytanie czy prowizja 0% rowniez obejmuje konsolidacje kredytów w waszym banku czy tylko obcych?

Odpowiedz
0 Lajków
flowers
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
1
25-10-2019
Wiadomość 1 z 6 (5 668 wyświetleń)

Re: konsolidacja ing

Witaj,
0% prowizji obowiązuje, jeśli skonsolidujesz nawet 1 zł kredytu z obcego banku. Nie bierzemy pod uwagę naszych zobowiązań. 
Możemy skonsolidować aż 7 kredytów z innych banków

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 6 (5 576 wyświetleń)

Re: konsolidacja ing

Witam. 
Mam bardzo nieciekawą sytuację jeśli chodzi o pożyczki ponieważ miałem ciężki okres w życiu ale wyszedłem na prostą i teraz zaaplikowałem o konsolidację pożyczek. Wybrałem inną kwotę i inną ilość rat ale aplikacja mi zmieniła. Zwiększyła ilośc rat i zmniejszyła kwotę. Kwota nadal mnie zadawalała bo wiem, że jestem w stanie spłacić się i mieć na życie. Pytanie tylko bo żyje w dużym stresie bo generalnie jeśli to wypali to jestem spokojny i można powiedzieć czysty ponieważ mam dobrą pracę i pozwoli mi to żyć normalnie. Czy mam dużą szansę na przyznanie mi konsolidacji skoro bank wysłał kontrpropozycję ? 

Odpowiedz
0 Lajków
LtBLuE
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-11-2019
Wiadomość 3 z 6 (5 283 wyświetleń)

Re: konsolidacja ing

Podczas składania wniosku o pożyczkę w bankowości system po wstępnej analizie może zaproponować inne warunki pożyczki. Jednak na tym etapie nie jesteśmy w stanie udzielić Ci informacji, czy decyzja będzie pozytywna. Dopiero jak skończysz wniosek będziemy mogli przeanalizować Twoją sytuację i podjąć ostateczną decyzję kredytową. 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (5 216 wyświetleń)

Re.: konsolidacja ing

Kiedy Ing wprowdzi konsolidacje kredytow w ING bez prowizji.Juz dwa razy zapłaciłem prowizje , teraz chcialbym zmniejszyc raty i placic jedna. Nieche przechodzic do innego banku z konsalidacja za 0 prowizji, a takich ofert jest multum. Dbanie o stałego klienta( długiego stażem) powino być jednym z najważniejszych punktów polityki firmy. ale..
Odpowiedz
0 Lajków
flowers
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
1
25-10-2019
Wiadomość 5 z 6 (5 191 wyświetleń)

Re: Re.: konsolidacja ing

@flowers mamy od dzisiaj (26.11.2019) ofertę Black Friday Emotikon: Szczęśliwy  Dla wszystkich pożyczek pieniężnych dla klientów indywidualnych prowizja wynosi 0%. Możesz nią konsolidować posiadane zobowiązania kredytowe. Z oferty można skorzystać do 3 grudnia. Więcej na ten temat dowiesz się na naszej stronie internetowej: 

https://www.ing.pl/lp/pozyczka-gotowkowa

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (5 112 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy