Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

jakie są warunki otwarcia debetu dla Ukraińca?

jakie są warunki otwarcia debetu dla Ukraińca?
a jeśli mam 0 na koncie, bez wpływu na rachunek. To czy wynagrodzenia z innego banku przywiązany do ing, czy wpływa to na pozytywną decyzję banku o debecie?
Odpowiedz
0 Lajków
Vadym1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-02-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 698 wyświetleń)

Re: jakie są warunki otwarcia debetu dla Ukraińca?

Cieszę się, że zainteresowała Cię oferta debetu w naszym banku.
Limit w koncie udostępniamy od kwoty 1 000 zł.

Za uruchomienie debetu nie pobieramy opłaty. Za przedłużenie limitu na kolejny rok jest opłata roczna w wysokości 1,8% przyznanej kwoty debetu min. 68 zł.
Dodatkowo od wykorzystanej kwoty do czasu spłaty debetu naliczamy odsetki. 
Oprocentowanie limitu w koncie obecnie wynosi 9,85% w skali roku.

Jak wynagrodzenie nie wpływa na konto do naszego banku, poprosimy Cię o jego udokumentowanie. Rodzaj dokumentów zależy od Twojego zatrudnienia.
W przypadku umowy o pracę analizujemy okres ostatnich 3 miesięcy na podstawie wyciągów z konta, na które wpływa wynagrodzenie. Może być również przedstawione zaświadczenie o dochodach.
Akceptujemy wynagrodzenie w polskich złotych do wniosków kredytowych.

Informację o możliwości skorzystania z oferty, możemy przekazać Ci dopiero po złożeniu wniosku.


Jak decyzja nie pojawi się od razu, podejmiemy ją do 2 dni roboczych.

W sprawie szczegółów związanych z możliwością złożenia wniosku i dodatkowych warunków możesz skontaktować się z nami:
- na czacie w Moim ING,
- z infolinią 32 357 00 69,
- z oddziałem. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 630 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy