Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Wniosek o kredyt- inna kwota przy przejsciu do akceptacji

Witam, mam pewnien problem.
Rozpoczynam nowy wniosek kredytowy. Chciałbym wziąć kredyt na kwotę 13 000 zlotych, lecz po uzupełnieniu wszystkich danych wyskakuje mi kwota kredytu na sumę 82 000 zl. Jak to zmienić, w czym leży problem? Prosze o szybką pomoc.
 
Odpowiedz
0 Lajków
q1a1z1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 729 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt- inna kwota przy przejsciu do akceptacji

Abyśmy mogli sprawdzić wniosek o pożyczkę, to proszę, skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69. Jeśli jest to błąd systemu, to spróbujemy przyjąć telefonicznie nowy wniosek. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 664 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy