Odpowiedz

Wniosek o kartę kredytową

Witam, złożyłem dzisiaj online wniosek o kartę kredytową visa. W trakcie pojawiła mi się oferta, w której koszty przedstawiają się w następujący sposob:
Odsetki:55,74 pln
Opłata za uzytkowanie: 35 pln
Suma kosztów kredytu:890,74 PLN.
Nie do końca rozumiem, bo w ofercie, która wybrałem był okres bezodsetkowyoraz była informacja o możliwości uniknięcia opłaty za użytkowanie wykonując operację na określoną kwotę.
Czy to oznacza, że jednak w moim przypadku nie bede mogl uniknąć opłaty za użytkowanie orazbrak okresu bezodsetkowego?
Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek45
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-10-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 374 wyświetleń)

Re: Wniosek o kartę kredytową

Informacje, o których piszesz to przybliżone koszty takiej karty, jakie mogą się pojawić. 
Oczywiście opłaty rocznej możesz łatwo uniknąć. Wystarczy, że aktywnie będziesz korzystał z karty i wydasz nią łączną kwotę 2400 zł w przeciągu roku. 
Tak samo obowiązuje Cię okres bez odsetek - cały cykl rozliczeniowy i 21 dodatkowych dni Emotikon: Szczęśliwy Dotyczy to sytuacji kiedy korzystasz z karty bezgotówkowo.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 261 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy