Odpowiedz

Umowa na czas okreslony

Witam. Otóż chciałam się podpytać bo: mój mąż ma umowę na czas określony, dokładnie do 30.12. 2020. Mamy działkę budowlaną która była by naszym 20% wkładem własnym. Tylko że.. Działka jest na mojego męża i na mnie. W takim układzie czy mąż by mógł na tą działkę wziąć kredyt hipoteczny? Ja niestety nie mogłabym ponieważ nigdzie nie pracuje siedzę z dzieckiem w domu. Mojego męża zarobki to 4000 tys na rękę. I jeszcze jedno.. Czy gdyby moj mąż poszedł po kredyt to by mu udzielili z taką umową?
Odpowiedz
0 Lajków
sylwac9076
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
23-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 267 wyświetleń)

Re: Umowa na czas okreslony

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała. Jeśli macie z mężem rozdzielność majątkową, mąż będzie mógł złożyć wniosek, jako jedyny kredytobiorca. Abyśmy mogli sprawdzić możliwość finansowanie, proszę o kontakt z naszą infolinią - (32) 357 00 65. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00, w soboty 8:00-16:00. Podczas rozmowy, nasz specjalista postara się sprawdzić możliwość kredytowania. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 236 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy