Odpowiedz

Problem z Kredytem

Witam, mam problem, gdy próbuje wziąść pożyczkę przy punkcie 3, po dodaniu dochodu i kliknięciu dalej, wyskakuje błąd " Nie udało się pobrać danych". Od dwóch dni nic się nie zmieniło, za każdym razem jest to samo.
Odpowiedz
0 Lajków
Wik3b
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
19-07-2018
Wiadomość 1 z 7 (8 039 wyświetleń)

Re: Problem z Kredytem

Czy próbowałeś złożyć wniosek logując się przez stronę internetową? 
Możesz spróbować także wyczyścić pamięć podręczną swojej aplikacji oraz zrestartować swój telefon. Jeśli możesz wróć do nas z informacją czy się udało. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 7 (7 988 wyświetleń)

Re: Problem z Kredytem

Próbowałem przez aplikację, przez stronę internetową na telefonie oraz laptopie. Nawet w oddziale banku na bankowym wifi na telefonie oraz bankowym komputerze i dalej to samo.
Odpowiedz
0 Lajków
Wik3b
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
19-07-2018
Wiadomość 3 z 7 (7 977 wyświetleń)

Re: Problem z Kredytem

@Wik3b napisz do nas na czacie w Moim ING w pełnej wersji (prawy dolny róg). Tylko wtedy będziemy mogli sprawdzić wniosek i podać możliwe rozwiązania. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 7 (7 969 wyświetleń)

Re: Problem z Kredytem

Niestety taka sama sytuacja.

Składając wniosek o pożyczkę online pojawia się błąd :Brak możliwości pobrania danych.

 

Problem pojawia się na:

- Safari

- Chrome

- Firefox

- aplikacja mobilna

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Aga13
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
18-07-2019
Wiadomość 5 z 7 (7 801 wyświetleń)

Re: Problem z Kredytem

U mnie to samo
Odpowiedz
0 Lajków
Aloalo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-07-2019
Wiadomość 6 z 7 (7 794 wyświetleń)

Re: Problem z Kredytem

W opisanych przez Was sytuacjach konieczny jest kontakt z naszymi specjalistami przez Moje ING. Możecie to zrobić na czacie po zalogowaniu do bankowości internetowej lub wysłać nam zrzut ekranu z błędem, który widzicie, przez zakładkę Wiadomości. Nasi specjaliści sprawdzą dla Was co jest tego powodem. Przez społeczność nie jesteśmy w stanie tego dla Was zweryfikować.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 7 z 7 (7 731 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy