Odpowiedz

Pożyczka

Witam, pracuję za granicą na umowę bezterminową, a chciałbym uzyskać 2 tyś kredytu na 3 miesiące w banku ING. Moje wynagrodzenie wpływa na Niemieckie konto, lecz co miesiąc przelewam na swoje Polskie konto ING, kwotę 500 euro. Czy istnieje jakaś szansa na wzięcie w Polskim banku kredytu? Mam umowę, oraz comiesieczne rozliczenia od Niemieckiego pracodawcy. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
dariusz88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-06-2016
Wiadomość 1 z 4 (8 672 wyświetleń)

Re.: Pożyczka

Zależy nam na tym aby Ci pomóc, jednak jednym z głównych wymogów możliwości wnioskowania o pożyczkę gotówkową w naszym banku dla klientów pracujących na terenie Unii Europejskiej jest wpływ wynagrodzenia bezpośrenido od pracodawcy na konto dowolnego banku na terenie naszego kraju od conajmniej 6 miesięcy. Bez spełnienia powyższych warunków nie będzie możliwości wnioskowania o pożyczkę gotówkową w naszym banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 644 wyświetleń)

Re.: Pożyczka

[ Edytowane ]

Witam. Bank oferuje dogodne warunki pożyczki, wiec z tąd moje pytanie:

Pracuje w Niemczech na umowę stalą bez terminowa, posiadam konto w Polskim banku wypłatę mam przelewana w euro, pracuje już 3 lata w jednej firmie, jaka jest szansa uzyskania pożyczki w ING? kwota do 30tys zł. Dziękuję z góry za odpowiedz.

Odpowiedz
0 Lajków
Majsterze36
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 208 wyświetleń)

Re: Pożyczka

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała, ale niestety nie możesz z niej skorzystać Emotikon: Smutny Nie akceptujemy zagranicznych dochodów. Zapraszamy do kontaktu w przyszłości, niewykluczone, że się to zmieni. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 145 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy