Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka na okres dłuższy niż 5 lat

Dlaczego Bank nie chce mi udzielić pożyczki gotówkowej na większą niż 60 ilość rat? Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony od 2,5 roku.Mam już kilka produktów z ING, konto od 10 lat, nie zalegam z płatnościami, teoretycznie mam żądaną zdolność kredytową.

Odpowiedz
0 Lajków
ewka_82
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 519 wyświetleń)

Re: Pożyczka na okres dłuższy niż 5 lat

Na podstawie oceny zdolności kredytowej przygotowujemy ofertę dla Ciebie. Na ostateczną decyzję ma wpływ między innymi Twój dochód, staż pracy, status mieszkaniowy, obsługa Twoich dotychczasowych zobowiązań i wiele innych czynników. Jeśli zależy Ci na dłuższym okresie kredytowania, napisz do nas na czacie w Moim ING lub zadzwoń 32 357 00 69. Sprawdzimy, czy możemy zaproponować inne rozwiązanie. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 416 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy