Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Witam,

interesuje mnie pożyczka w wysokości 25 tyś zł. Okres kredytowania 72 msc. Prosiłbym o wyliczenie całkowitego kosztu takiej pożyczki oraz długości spłaty, przy założeniu, że miesięcznie spłacałbym 1000 zł. Prowizja za udzielenie doliczona do kwoty pożyczki, jak również brak ubezpieczenia pożyczki. Dodatkowo nie jestem klientem Państwa banku.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Technaicz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-01-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 271 wyświetleń)

Re.: Pożyczka gotówkowa

@Technaicz Przedstawiam wstępną symulację pożyczki dla klienta indywidualnego 25000 zł/72 raty:

Prowizja 4,99% kwoty wnioskowanej około 1247,50 zł (wliczona w pożyczkę)

Oprocentowanie zmienne 8,59% w skali roku

Miesięczna rata około 467,76 zł

Całkowity koszt pożyczki około 8678,77 zł (w tym jest prowizja około 1247,50 zł, całkowite odsetki około 7431,27 zł)

 

Możesz pożyczkę nadpłacać. Wtedy zmniejszą się odsetki od tyłu oraz skróci się czas spłaty. Dokładnych kosztów przy nadpłacie nie mam możliwości podać.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 173 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy