Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa z konsolidacją

Witam, byłbym zainteresowany pożyczką gotówkową z częściową spłatą zadłużeń w innych bankach. Pytanie brzmi czy to zwiększa odbrobine zdolność kredytową? Byłem u doradcy kredytowego i po wyciągnięciu szczegółowego raportu BIK okazuje się, że punktacja jest dosyć niska, a doradca nie rozumie dlaczego jest tak zaniżona skoro historia jest dobra, nie było opóźniej w spłatach itd. Podobno przejrzał raport bardzo, ale pierwszy raz spotyka się z taką sytuacją. Oczywiście wiem, że bank wyciąga raport BIK tylko pytanie czy analitycy patrzą tylko na punktacje, czy też sugerują się dokładniejszą analizą?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
gradzio86
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-06-2017
Wiadomość 1 z 2 (10 055 wyświetleń)

Re.: Pożyczka gotówkowa z konsolidacją

Każdy wniosek analitycy rozpatrują indywiduanie. Konsolidacja obecnych zobowiązań nie powinna obniżać zdolności kredytowej bo zaraz będą spłacone. Na samą zdolność kredytową składa się dużo danych. O zdolności kredytowej informujemy zatem dopiero po złożeniu wniosku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (9 972 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy