Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa/kredyt gotówkowy dla osoby samozatrudnionej

[ Edytowane ]

Dzień dobry, 

 

próbowałem złożyć wniosek o pożyczkę, jednak gdy wybierze się dochód z listy jako działalność gospodarcza to wymagana jest wizyta w Oddziale Banku? Co to oznacza? Trzeba przygotować dodatkową listę dokumentów? Czy istnieją ograniczenia w kontekście jak długo musi być prowadzona działalność, jeżeli wszystkie kwoty faktury spływają na konto które posiadam w ING? 

 

Dziękuję za odpowiedź, 

Odpowiedz
0 Lajków
rafalm
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 622 wyświetleń)

Re: Pożyczka dla osoby samozatrudnionej

Wniosek o pożyczkę na cele prywatne, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz złożyć w oddziale banku.  Potrzebne Ci będą dokumenty w zależności od formy rozliczeń Twojej firmy.

Jeśli chcesz wnioskować o pożyczkę firmową, możesz złożyć wniosek przez Moje ING. Dokumenty możesz dołączyć do wniosku w bankowości. 

 

Działalność powinna być prowadzona od minimum 12 miesięcy. Jeśli firmę prowadzisz krócej-od minimum 6 miesięcy, możesz złożyć wniosek z zabezpieczeniem (w formie gotówki lub nieruchomości). 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 543 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy