Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa a umowa

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy nie było by problemu przy wniosku jakbym zaznaczył umowę na czas nieokreślony. Umowę mam ważną do końca stycznia 2020 ale dostanę wtedy na czas nieokreślony. Chcę sobie skonsoliować wszystkie pożyczki w jedną w tym jedną z innego banku i jak patrzyłem na wniosku żeby wziąść 60 tys w konsolidację to przy umowie na czas nieokreślony dostałbym bez problemu na 96 msc.

Odpowiedz
0 Lajków
Kamil2177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-05-2019
Wiadomość 1 z 3 (2 453 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa a umowa

@Kamil2177 Cieszę się Kamilu, że chcesz skorzystać z naszej oferty. Niestety, mając umowę na czas określony, taka datę musisz wprowadzić. Wprowadzenie innych danych jest złożeniem oświadczenia niezgodnego z prawdą. Pamiętaj, że Twoje oświadczenie składasz na podstawie art. 297 Kodeksu Karnego.  

Proponuję poczekać na nowa umowę lub poprosić go o zmianę terminu umowy.

 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (2 419 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa a umowa

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
Kamil2177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-05-2019
Wiadomość 3 z 3 (2 191 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy