Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

Dzień dobry,

Chciałbym zapytać jaki jest obecnie minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej aby otrzymać kredyt gotówkowy jako osoba prywatna, mająca jedyne dochody z tejże działalności.
Czy ma na to jakiś wpływ wysokość dochodów?

Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
0 Lajków
tomrze
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-06-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 417 wyświetleń)

Re: Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

Do złożenia wniosku o kredyt gotówkowy dla osoby prywatnej przy dochodzie z działalności gospodarczej minimalnym okresem, jaki bierzemy pod uwagę przy tym wniosku to 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej. Przy składaniu wniosku bierzemy pod uwagę średnią wysokość Twojego wynagrodzenia z ostatnich 12 miesięcy. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 375 wyświetleń)

Re: Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

[ Edytowane ]

Nie jest to satysfakcjonująca odpowiedź, niemniej dziękuję za szczegóły. Szkoda, że wnioski nie są rozpatrywane indywidualnie i klienci muszą czekać na "zmiłowanie" nie mogąc realizować swoich planów lub szukać pomocy u konkurencji. Ale nie zamierzam wylewać tu swoich żalów, więc na tym zakończę.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Tomek

Odpowiedz
0 Lajków
tomrze
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-06-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 339 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy