Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Maksymalna dostępna kwota kredytu.

Witam,

Proszę mi powiedzieć czysto hipotetycznie, nie biorąc pod uwagę większej ilości czynników, jaką największa kwotę kredytu (gotówkowego) jest w stanie otrzymać osoba z zarobkami ok. 3000 zł netto i umową na czas nieokreślony - klient indywidualny. Proszę tylko o wskazanie najwyższej kwoty, nie gdybać, że to zależy... Wiem że to kwestia innych czynników, chce mieć zwyczajnie punkt odniesienia i ewentualnie z góry odpuścić i wymyślić inny sposób finansowania mojego przedsięwzięcia. Może ktoś z Państwa już brał taką pożyczkę i mógłby mi przybliżyć te widełki z dostępnymi kwotami. Np. Kiedyś gdy brałam tylko 3 tysiące, bank mimo to proponował mi np. 50 tyś. itp.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Paulina1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 572 wyświetleń)

Re: Maksymalna dostępna kwota kredytu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pożyczki gotówkowej Emotikon: Szczęśliwy Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej to 200 tys. zł.  Zdolność kredytową badamy podczas składania wniosku. Wniosek możesz złożyć:
- w Moim ING w zakładce Oferta ING/Kredyty i pożyczki
- na naszej całodobowej infolinii 32 357 00 69
- w oddziale banku. 
Niestety, bez złożenia wniosku trudno powiedzieć, jaką kwotę możesz otrzymać. Zachęcam Cię do złożenia wniosku 😊


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 517 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy