Odpowiedz

Limit zadluzenia

Witam, chcialbym sie dowiedziec czemu zostala pobrana mi prowizja za obsluge limitu zakluzenia skoro Pani w oddziale mnie uswiadomila, iz zostanie ona pobrana za rok od dnia powiekszenia limitu. Miala zostac tylko pobrana kwota za powiekszenie limitu ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
olek_oleczek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-12-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 433 wyświetleń)

Re.: Limit zadluzenia

@olek_oleczek Ciężko mi się odnieść do tej rozmowy. Prowizja za podwyższenie limitu zadłużenia w koncie pobierana jest po jego przyznaniu. Nie zmienia to jednak terminu, w którym pobieramy opłatę roczną za obsługę tego limitu. Nie mogę sprawdzić przez forum daty pobrania Twojej opłaty rocznej, ale podejżewam, że prowizja którą widzisz właśnie tego dotyczy. Napisz do nas przez swoją bankowość elektroniczną lub zadzwoń pod numer 32 357 00 69 / 801 222 222. Sprawdzimy to.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 337 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy