Odpowiedz

Limit zadłużenia

Witam serdecznie,

 

Posiadam limit zadłużenia w Państwa banku.  Kolejna data rocznej opłaty wypada na dzień 28.05.2017. Czy to oznacza że w tym dniu na moim saldzie musi zostać spłacony wykorzystany limit czy też zostanę potrącony o koszt rocznego utrzymania limitu plus dany % odsetek za wykorzystany limit. Sprawa wygląda w następujący sposób. Mam przyznany limit powiedzmy 1000zł z czego wykorzystane jest 900 zł. Z  góry dziękuję za odpowiedź. 

Odpowiedz
0 Lajków
kopecioch
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 082 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia

@kopecioch W zależności od zawartej umowy drogi są dwie. Jeśli umowa jest na czas nieokreślony to w rocznice pobierzemy opłatę oraz należne odsetki za ostatnie 30 dni. Przy umowie na czas określony upływający w danym dniu, należy mieć limit uregulowany lub przedłożyć dokumenty upoważniające do przedłużenia umowy o limit debetowy. W tym przypadku opłaty nie naliczymy. Pobierzemy wyłącznie odsetki za ostatni okres. Przy limicie opłata roczna wynosi 1,8 % nie mniej niż 68 PLN.   

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (5 021 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy