Odpowiedz

Limit zadłużenia

Witam. Mam pytanie odnosnie limitu zadłużenia. Wypełniłem już prawie w całości wniosek i ponieważ mam umowe na czas okreslony limit zadłużenia mam do miesiaca w którym kończy mi sie umowa czyli na 8 miesiecy. Czy zostanie mi w takim wypadku pobrana opłata za obsługe limitu czyli 68 zł? Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Odpowiedz
0 Lajków
kkaammiill89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
24-10-2017
Wiadomość 1 z 16 (25 957 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia

Miło mi, że korzystasz z produktów kredytowych w naszym banku. W tej sytuacji nie pobierzemy opłaty za roczną obsługę limitu zadłużenia. Na dzień zakończenia umowy musisz mieć uzupełniony cały limit.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 16 (25 911 wyświetleń)

Limit zadluzenia w koncie

Dzien dobry, mam wlasciwie wypelniony wniosek o limit zadluzenia, ale mam jeszcze kilka pytan:

1 - w przypadku kiedy nie korzystam z limitu, nie ma odsetek - wydaje sie oczywiste, ale wole zapytac

2 - w kosztach kredytu widnieje oplata 18zl - co to za oplata, jak naliczana i jak sie ma do deklarowanych 68zl za obsluge zadluzenia?

3 - odsetki naliczane sa od dnia wykorzystania limitu lub jego czesci? Nie ma okresu bezodsetkowego?

4 - umowa jest podpisana na rok czy bezterminowo?

 

Odpowiedz
0 Lajków
ukos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-07-2018
Wiadomość 3 z 16 (26 377 wyświetleń)

Re: Limit zadluzenia w koncie

W przypadku Limitu zadłużenia w Koncie, naliczamy odsetki tylko od kwoty wykorzystywanej. 
Odsetki
Jeśli nie będziesz korzystać z kwoty przyznanego limitu, nie będziemy naliczać odsetek.
Koszt 18 zł
Potrzebujemy sprawdzić co to za opłata. Skontaktuj się proszę:
- przez usługę Moje ING: zakładka Wiadomości/Napisz wiadomość,
- telefonicznie: 32/ 357 00 69,
- z oddziałem.
Okres naliczania odsetek
Przy Limicie zadłużenia w Koncie nie mamy okresu bezodsetkowego. Odsetki naliczamy tylko od kwoty wykorzystywanej, nie od całej przyznanej kwoty.
Czas umowy
To zależy od okresu trwania Twojej umowy zatrudnienia. Limit może być do okresu trwania umowy. Może być również podpisany na okres 12 miesięcy z możliwością automatycznego odnawiania się.
Taką informację znajdziesz w swojej umowie Limitu Zadłużenia w Koncie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 4 z 16 (26 323 wyświetleń)

Limit zadłużenia

Witam,
Posiadam limit zadłużenia na koncie. Końcem sierpnia dzwoniłem aby się upewnić jak wyglądają wymagane terminy przedłużenia limitu ( umowa była na czas określony). Dostałem informację, iż zgodnie z przedstawionymi dokumentami limit jest do końca października i również przed końcem należy donieść nową umowę. Obecnie jestem na etapie podpisywania umowy na czas nieokreślony (w tym tygodniu). Jednak dziś (20.10). Limit został zamknięty.

Co powinienem robić? Czy po przedstawieniu nowej umowy limit zostanie przywrócony? Czy będę mógł otworzyć limit mając na minusie stan konta (po zamknięciu limitu jest to kilka tys.)
Odpowiedz
0 Lajków
SzymonM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-10-2018
Wiadomość 5 z 16 (26 249 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia

Dodam że na umowie jest że do 21.10, dokumenty które przedstawiałem odnośnie umowy informują iz umowa o pracę jest do dnia 31.10.2018.
Dlaczego limit został przyznany do 21?
Czy zgodnie z tym co sugerują odpowiedzi z innych postów mam 30 dni na dostarczenie nowej umowy?
Czy bank może udostępnić moja rozmowę z infolinią?
Odpowiedz
0 Lajków
SzymonM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-10-2018
Wiadomość 6 z 16 (26 224 wyświetleń)

Re: Re.: Limit zadłużenia

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej umowy o limit zadłużenia, dlatego przedstawię Ci ogólne informacje.

Jeżeli Twoja umowa wygasła i nie masz spłaconego limitu, a od daty wygaśnięcia nie minęło 30 dni, to podejdź do naszego oddziału jak przedłużysz umowę o pracę (jak będzie trwać nowa umowa). Specjalista w oddziale złoży dla Ciebie nowy wniosek o limit. Zabierz ze sobą dowód osobisty oraz Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów (najlepiej nasz formularz).

Jeżeli Twoja umowa o limit jeszcze by trwała i miałbyś przedłużoną umowę o pracę, to wtedy na podstawie dokumentów potwierdzających Twój dochód, podpisałbyś aneks o przedłużenie umowy obecnego limitu.

Limit przyznajemy na 12 miesięcy lub jeżeli umowa jest na krótszy czas, to do terminu jej ważności. Prawdopodobnie wnioskowałeś rok temu i 21.10 minęło 12 miesięcy umowy.

Na podstawie Twojej reklamacji możemy odsłuchać rozmowy z infolinii i sprawdzić przekazane informacje. Reklamację możesz zgłosić w Moim ING, telefonicznie 32 357 00 62 (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00) lub w oddziale.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 7 z 16 (26 156 wyświetleń)

Limit w koncie

Witam, co miesiąc na moje konto wpływa średnio 1700 zł. Chce wziąć limit w koncie i tu moje pytania:
1. Wezmę 1600 limitu. Coś mi jest za to pobierane z konta?
2.Rozumiem, że odsetki naliczane są tylko za te pieniądze, które wykorzystałem? Czyli np w grudniu wykorzystuje tylko 400 zł i od tych 400 mam odsetki?
3. Jak mogę obliczyć odsetki?
4.Jeżeli mam limit na rok, to po tym roku jest naliczane oprocentowanie? Od kwoty jaką mam na limicie, czy od sum kwot które wykorzystałem?

Dzięki z góry za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
DoMiNaToR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
31-10-2018
Wiadomość 8 z 16 (26 413 wyświetleń)

Re: Limit w koncie

Cieszę się, że zainteresowałeś się naszą ofertą. Przekazuję odpowiedzi na Twoje pytania Emotikon: Szczęśliwy Za udzielenie limitu zadłużenia w koncie nie pobieramy dodatkowych opłat. Oprocentowanie jest uzależnione od kwoty przyznanego limitu, a odsetki naliczamy tylko od tej sumy, którą wykorzystasz. Dla debetu do 50 000 zł oprocentowanie to 10% w skali roku. Odsetki naliczamy i pobieramy raz w miesiącu – w dniu który wskażesz we wniosku kredytowym. W rocznicę podpisania umowy o limit zadłużenia pobieramy opłatę roczną – 1,8% udzielonej kwoty limitu, min. 68 zł.
Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną internetową – są na niej wszystkie informacje o limicie zadłużenia w koncie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 9 z 16 (26 372 wyświetleń)

Re: Limit w koncie

Załóżmy że dzisiaj biorę 100 zł z tego limitu. Wpływ na konto mam dziesiątego. Ile wyniosą odsetki za te 100 zł przez 8 dni (w zaokrągleniu)? Chciałbym wiedzieć jak to obliczać
Odpowiedz
0 Lajków
DoMiNaToR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
31-10-2018
Wiadomość 10 z 16 (26 315 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy