Odpowiedz

Limit na koncie

Witam wczoraj złożyłam wniosek o podwyzenie limity na koncie i niemam go w zakładce twoje wnioski?dlaczego? Gdzie mogę sprawdzić statuas wniosku i jak zostanę poinformowana o decyzji ?
Odpowiedz
0 Lajków
Maselaan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-11-2015
Wiadomość 1 z 10 (13 338 wyświetleń)

Re.: Limit na koncie

Wniosek powinien być widoczny w zakładce Pożyczki i Kredyty / Moje wnioski kredytowe. Tam również sprawdzisz jego status. Jeśli nie widzisz wniosku zadzwoń do nas pod numer 32 357 00 69 lub napisz wiadomość przez ING BankOnLine.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 10 (13 291 wyświetleń)

Limit zadłużenia na koncie

Witam dostałam limit na koncie 6 tys złoty dokładnie 11 stycznia , została pobrana opłata odsetkowa iz wykorzystalam debet. Chciałam sie zapytac czy musze go splacic odrazu czy moge w ciagu tych 12 miesiecy ?prosze o odpowiedz 

Odpowiedz
0 Lajków
marysia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-02-2017
Wiadomość 3 z 10 (14 334 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia na koncie

Spłata limitu wymagana jest na koniec zawartej umowy. Jeśli umowa jest bezterminowa, to Pani decyduje o teminie jej zakończenia i spłacie zadłużenia. Co miesiąc pobierać będziemy odsetki od wykorzystanej kwoty w ostatnim okresie. Po roku użytkowania limitu naliczy się opłata za udostępnenie 1,8% wysokości przyznanego limitu, nie mniej niż 68 PLN. Należy tutaj pamietać, że co miesic należy zasilać rachunek 1/6 wysokości przyznanego limitu. W pani przypadku to 1000 PLN.

 

 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 10 (14 304 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia na koncie

witam czy można przedłużyć spłatę limitu na koncie  na kolejny rok ? 
Mam limit który kończy sie 2018 03 wiem że będę miał duże wydatki miesiąc wcześniej a w limicie nie wziąłem możliwości przedłużenia na kolejny rok przy podpisywaniu czy w takich okolicznościach jest możliwość przedłużenia tego limitu jeżeli tak to proszę o informację jak to zrobić 
pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
mariusz666
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-12-2017
Wiadomość 5 z 10 (12 777 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie

Jeżeli w umowie nie masz zapisanej opcji automatycznego przedłużenia limitu zadłużenia w koncie na kolejny rok, nowy wniosek możesz złożyć przed zakończeniem obecnej umowy. 

 

Decyzję kredytową podejmujemy do dwóch dni roboczych.

 

Napisz jednak, proszę, do nas przez bankowość internetową. Sprawdzimy, czy Twoja obecna umowa debetu będzie przedłużona na kolejny rok. 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 6 z 10 (12 702 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie

Witam , chciałam się dowiedzieć czy  jeżeli posiadam limit zadłużenia na koncie na 5tys. a chciałabym spłacić teraz tylko 1tys. to czy jest taka możliwość czy trzeba od razu całość ?

Odpowiedz
0 Lajków
bubcur
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-01-2018
Wiadomość 7 z 10 (12 068 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie

Każdy wpływ na konto automatycznie spłaca wykorzystany debet.

 

Jeżeli na stałe chcesz zmniejszyć kwotę limitu zadłużenia w koncie, aneks możesz podpisać w dowolnym oddziale naszego banku. 

Opłata za sporządzenie aneksu wynosi 20 zł. 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 8 z 10 (12 007 wyświetleń)

Re: Limit w koncie

Inaczej. Mam 1600 limitu. Za wykorzystanie całego odsetki to 160 zł. Dobrze rozumiem?
Odpowiedz
0 Lajków
DoMiNaToR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
31-10-2018
Wiadomość 9 z 10 (9 716 wyświetleń)

Re: Limit w koncie

Oprocentowanie limitu 10% podajemy w skali roku. W skali miesiąca, jest to niecały procent.
Nie posiadamy narzędzia, za pomocą którego będziemy mogli Ci wskazać jednoznaczną symulację wysokości odsetek. Dla przykładu 100 zł przez 8 dni, odsetki będą niższe niż 1 zł.
Po uruchomieniu limitu, będziesz go widział w szczegółach swojego konta po zalogowaniu do usługi Moje ING.
Tam zobaczysz m.in. przyznaną kwotę, oprocentowanie  Jeżeli w danym okresie będziesz korzystał z tej kwoty, zobaczysz wysokość naliczonych odsetek od wykorzystanego limitu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 10 z 10 (9 669 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy