Odpowiedz

Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

Witam. Mam takie pytanie. Sprawdzając czy otrzymam kredyt online wpisując dane swoje i firmy i oferta którą chciałem jest dla mnie dostępna. Przy polu w którym trzeba wybrać od ilu się dostaje wynagrodzenie wybieram W miesiącach: 1 - krótko wiem ale o tym za chwilę. Póki co zrezygnowałem bo mam pytanie. W oddziale banku Pani mnie odesłała z kwitkiem. Pracuję już ponad 1,5 roku w tym samym miejscu w tej samej firmie i od tego czasu mam dochody z tytułu umowy o pracę. Wcześniej pracowałem przez pośrednictwo i nie mogłem wziąść kredytu ponieważ miałem umowę na 6 miesięcy, potem znowu na 6 miesięcy i tak w kółko. Teraz przejeła mnie w końcu ta firma na okres 3 lat w której pracuję te ponad 1,5 roku. I jest znowu problem. Ponoć trzeba mieć dochód od 3 miesięcy z tytułu wynagrodzenia z danej firmy. Mam dopiero pierwszą wypłatę. Pani kazała mi dać w firmie wniosek lecz Panie są tam na tyle nie miłe i bezczelne i starają mi się wmówić że mogę zachorować czy wziąść jakiś urlop o nie chcą wyliczyć mi dochodu nawet w przybliżeniu. Co teraz mogę zrobić? Czekać do lutego? Czy co? Po zaznaczeniu dochodu od 1 miesiąca i po weryfikacji internetowej kredyt mogę wziąść i nie wiem czy brać i potem wyjść na glupiego bo nie będę mieć tego zaświadczenia. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
reckzz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-11-2015
Wiadomość 1 z 4 (13 276 wyświetleń)

Re.: Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

[ Edytowane ]

Wniosek o produkty kredytowe można złożyć już po jednym pełnym przepracowanym miesiącu (dla umowy o pracę).
Przy składaniu wniosku może Pan zostać poproszony o zaświadczenie o zarobkach wypełnione przez pracodawcę na druku naszego banku.

Jeśli konto prowadzi Pan w naszym banku, po 3 miesiącach uzyskiwania wynagrodzenia na rachunek bankowy obniżymy prowizję dla pożyczki.

Odpowiedz
0 Lajków
DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (13 144 wyświetleń)

Re.: Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

Tzn. jeszcze raz. Mogę złożyć po miesiącu ale mogą mnie poprosić o ten druczek którego mi nie chcą wypełnić w pracy. Ale na koncie prowadze stale dochody od ponad 1,5 roku. Więc czy warto się zgłosić do Państwa czy nie w sprawie tego kredytu w tej sytuacji?

Odpowiedz
0 Lajków
reckzz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-11-2015
Wiadomość 3 z 4 (13 109 wyświetleń)

Re.: Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

Niezależnie od tego, jak długo uzyskuje Pan wpływy na rachunek z tytułu wynagrodzenia, do podjęcia ostatecznej decyzji kredytowej może być potrzebne takie zaświadczenie. Wniosek o pożyczkę może Pan złożyć w oddziale banku, telefonicznie, bądź przez internet, a jeśli wymagane będzie dostarczenie ww. dokumentu, może Pan zrezygnować z kontynuacji składania wniosku.

Odpowiedz
0 Lajków
DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (13 100 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy