Odpowiedz

Alerty BIK

Witam. Czy ewentualnie można liczyć na info o terminie dostępności oferowanej /TEORETYCZNIE/ usługi Alertów BIK? Mijają tygodnie a usługa niedostępna! Czy Wasza szumna oferta była przygotowana w porozumieniu z CD Projekt i na zasadzie: rzucić na rynek byle co, byle jak i co nam Pan zrobisz? Przy okazji zapytam o usługę zastrzeżenia kredytowego, ale to tak teoretycznie, bo czytałem, jakie to dla banków niekomfortowe.

Pozdrawiam: vw

Odpowiedz
0 Lajków
vw06
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
28-04-2017
Wiadomość 1 z 5 (3 649 wyświetleń)

Re: Alerty BIK

 

@vw06 Alerty i raporty BIK już działają Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (3 557 wyświetleń)

Re: Alerty BIK

@vw06 Analizujemy możliwość wdrożenia usługi zastrzeżenia kredytowego. Jeśli będziemy znali więcej szczegółów, poinformujemy o tym. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (3 424 wyświetleń)

Re: Alerty BIK

Ale po wejściu do BIK, po wykupieniu Alertów, można sobie takie zastrzeżenie włączyć. Problemem jest brak chęci przystąpienia instytucji finansowych do tego systemu. Nie chodzi więc o nową usługę ze strony ING, lecz o niechęć do blokowania sobie możliwości zalewania klientów propozycjami kredytów, pożyczek i innych podobnych nękających akcji. Wyczytałem to w artykułach i innego powodu ociągania się nie znajduję.

Odpowiedz
0 Lajków
vw06
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
28-04-2017
Wiadomość 4 z 5 (3 403 wyświetleń)

Re: Alerty BIK

@vw06 propozycje ofert kierujemy do klientów z wyrażonymi zgodami marketingowymi. Jeśli chodzi o usługę zastrzeżenia kredytowego, obecnie nie znamy więcej szczegółów. Proszę poczekaj na więcej informacji w tej spawie Emotikon: Szczęśliwy
 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 5 z 5 (3 355 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy