Odpowiedz

(re)negocjacja warunków kredytu

Witam. zastanawiam się nad grubą nadpłatą albo może i całkowitą wcześniejszą spłatą kredytu hipotecznego. obecne warunki są jakie są i może lepiej wyjść z oszczędności, albo sprzedać nieruchomość "inwestycyjną" niemałej grupie kupującej za gotówkę i pozbyć się znacznej części kredytu lub jego całości. Pytanie - czy bank jest zainteresowany tym, aby klientów mających takie rozterki przekonać jednak do tego aby pozostali? Wiem, że dla typowej "pani z czata" to może być zupełnie nie do ogarnięcia (sądząc po innych sprawach jakie tam próbowałem załatwić i po innych komentarzach na tym forum) więc pomijam tą ścieżkę. Z perspektywy banku i załamania się akcji kredytowej -> warto może pomyśleć o ofercie, która przytrzyma obecnych klientów, którzy póki co jeszcze mają kredyty i na których bank zarabia...ale dla których decyzja o redukcji zadłużenia (w tym do zera) jest realną opcją. Pomijając demagogię i slogany - bank na akcji kredytowej zarabia i zapewne chce nadal zarabiać. Pytanie czy jest skłonny do tego aby spotkać się w innym miejscu niż obecnie jeśli chodzi o warunki?        

Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 1 z 8 (3 834 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

Dziękujemy za przesłaną sugestię dotyczącą naszej oferty. Na tę chwilę zachęcamy do śledzenia oferty na naszej stronie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 8 (3 734 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

nie no, to przebija "panią z czata"Emotikon: Szczęśliwy zero ścieżki żeby spróbować jakoś o tym porozmawiać indywidualnie? 

Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 3 z 8 (3 628 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 4 z 8 (3 533 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

W tym temacie zachęcamy już bezpośrednio do kontaktu z naszym działem obsługi kredytów hipotecznych w placówce lub na infolinii. Jest ona dostępna pod numerem 32 357 00 57 w dni robocze od 8:00 do 20:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 8 (3 461 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

Po tej dzisiejszej informacji z Katowic ws postanowienia o zabezpieczeniu na waszym kredycie to ja się chyba wstrzymamEmotikon: Szczęśliwy za to bank powinien szybko myśleć co zaoferować żeby za jakiś czas nie skończyło się na samej marży i zwrocie nadpłat…
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 6 z 8 (3 437 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

https://www.ing.nl/particulier/hypotheken/actuele-hypotheekrente/index.html##annu%C3%AFteitenhypothe...

 

Ten sam bank, ale w Holandii. Hipoteka okolice 4%, dane z dzisiaj. Można? Ja na prawdę nie rozumiem, czemu banki na siłę brną w kierunku powtórki z CHF...

Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 7 z 8 (3 373 wyświetleń)

Re: (re)negocjacja warunków kredytu

Zadzwoniłem. Bank nie posiada żadnej opcji renegocjacji warunków. Nie można było tego wprost napisać? Trzeba swoje odczekać i to indywidualnie usłyszeć?Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 8 z 8 (3 055 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy