Odpowiedz

pożyczka hipoteczna gotówkowa

dzień dobry,

mam kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w innym banku. chciałam wstępnie zapytać, czy istnieje możliwość uzyskania pożyczki pod hipotekę mojej drugiej nieruchomości.

w praktyce wyglądałoby to tak:

-hipoteka na jedno mieszkanie z kredytem na 25 lat

-hipoteka na drugie mieszkania w celu uzyskania gotówki

zakładam oczywiście sytuację, w której będzie wystarczająca zdolność kredytowa

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Meg
Meg
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 244 wyświetleń)

Re.: pożyczka hipoteczna gotówkowa

Możemy udzielić pożyczki hipotecznej na dowolny cel, z zabezpieczeniem na nieruchomości wolnej od wpisów.
Pożyczki udzielamy maksymalnie na kwotę, która jest uzależniona od dwóch czynników:
• zdolności kredytowej,
• maksymalnie może stanowić 80% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu.
Udostępniamy możliwość rozłożenia spłaty pożyczki do 25 lat maksymalnie do 70 roku życia głównego kredytobiorcy, a można go spłacać w ratach równych albo malejących.
Jako zabezpieczenie akceptujemy nieruchomość mieszkalną to jest dom jednorodzinny, lokal mieszkalny, działka budowlana.
Wniosek można złożyć bezpośrednio w oddziale banku lub telefonicznie na infolinii kredytów hipotecznych. Infolinia dostępna jest pod numerem 32 357 00 65. Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 22:00 oraz w soboty od 8:00 do 20:00.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 234 wyświetleń)

Re.: pożyczka hipoteczna gotówkowa

Witam!

A jak wyglądałoby oprocentowanie takiej pożyczki?

Odpowiedz
0 Lajków
Bosman83
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-11-2016
Wiadomość 3 z 4 (3 821 wyświetleń)

Re.: pożyczka hipoteczna gotówkowa

Pożyczka hipoteczna na cel dowolny jest oprocentowana na poziomie 6,3% w wariancie standardowym (dla osoby, która nie ma u nas konta).

Jeżeli masz konto osobiste, lub zadeklarujesz jego otwarcie, z deklaracją wpływów na poziomie 2.000 złotych miesięcznie przez 3 pierwsze lata trwania kredytu, możemy zaproponować jeden z dwóch wariantów promocyjnych:

  • Oferta niższa marża
    oprocentowanie 5,90% i prowizja jednorazowa 4750 złotych lub
  • Oferta 0% prowizji
    oprocentowanie 6,2%, brak prowizji.
---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 781 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy