Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana pracy po podpisaniu umowy kredytowej a długi czas pomiędzy umowa a uruchomieniem

Witam,
Mam taką sytuację że:
Aktualnie czekamy z żoną na decyzja o kredyt hipoteczny.
Czy jeśli po podpisaniu umowy kredytowej zmienię pracę, to będzie problem z uruchomieniem transz kredytu które wg harmonogramu są ustalone na okolice 20lutego? Czy nie będzie problemu w tak długim przedziale czasu pomiędzy umowa kredytową , a samym uruchomieniem kredytu i zmiana pracy w między czasie już po podpisaniu umowy kredytowej?
Pytam w kwestii jeśli bank będzie chciał dodatkowego zaświadczenia o zarobkach to wtedy w lutym miałby tylko od nowego pracodawcy i zapewne nie byłyby to 3 miesiące.
Będę wdzięczny za pomoc , dziękuję z góry Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
michalkurowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
24-10-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 820 wyświetleń)

Re.: Zmiana pracy po podpisaniu umowy kredytowej a długi czas pomiędzy umowa a uruchomieniem

Raczej wątpliwe, by bank chciał zaświadczenie o zarobkach do lutego, jeśli wtedy uruchamiacie dopiero kredyt :-) poza tym, już było kilka postów o tym, że po podpisaniu umowy o kredyt, możesz zmienic prace Emotikon: Mrugający Wazne, żeby Twoje wynagrodzenie nie było niższe od tego, które miałeś podczas składania wniosku o kedyt.

Odpowiedz
0 Lajków
brx123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
7
31-08-2021
Wiadomość 2 z 4 (2 786 wyświetleń)

Re: Zmiana pracy po podpisaniu umowy kredytowej a długi czas pomiędzy umowa a uruchomieniem

michalkurowski zmiana pracy nie powinna mieć żądnego wpływu na uruchomienie transz. Prosimy jednak, żebyś nas o zmianie pracy poinformował, gdy do tego dojdzie. Możemy też poprosić o zaświadczenie o dochodach na każdym etapie trwania umowy kredytowej

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 4 (2 752 wyświetleń)

Re: Zmiana pracy po podpisaniu umowy kredytowej a długi czas pomiędzy umowa a uruchomieniem

Dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy 
Wynagrodzenie oczywiście będzie większe Emotikon: Mrugający inaczej pracy bym nie zmieniał Emotikon: Szczęśliwy ale wolałem się dopytać czy nie będzie z tym problemu jeśli ze zmianą pracy się wstrzymam do podpisania umowy o kredyt Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
michalkurowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
24-10-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 727 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy