Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zlecenie wypłaty nowych transz kredytu online zamiast w placówce.

Witam,

czy w związku z kolejnymi zaleceniami naszego rządu bank wreszcie pozwoli klientom na zlecenie wypłaty kolejnych transz kredytów hipotecznych online?

Deweloper nie będzie czekał wiecznie, a biorąc pod uwagę to, że większość rzeczy da się aktualnie zrobić online, miło by było gdyby wreszcie ten proces również zostałby zmieniony z tradycyjnej wizyty w banku na nowoczesne potwierdzenie w Moim ING, w szczególności w takiej sytuacji. Biorąc pod uwagę zdrowie nie tylko Państwa pracowników, ale również klientów. 

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Katna
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-03-2020
Wiadomość 1 z 5 (3 396 wyświetleń)

Re: Zlecenie wypłaty nowych transz kredytu online zamiast w placówce.

Dziękujemy za sugestię na ten temat. Zdrowie naszych klientów oraz pracowników jest dla nas ważne. Pracujemy obecnie nad usprawnieniem wielu procesów. Twoje zgłoszenie, przekazałam do odpowiedniego zespołu. Zachęcam Cię do śledzenia naszych aktualności na stronie. O wszystkich zmianach informujemy na bieżąco.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 5 (3 300 wyświetleń)

Re: Zlecenie wypłaty nowych transz kredytu online zamiast w placówce.

Czy są może jakieś nowe informacje w temacie uruchamiania kolejnych transz kredytu, bez konieczności wizyty w oddziale ?

Odpowiedz
0 Lajków
Lovecraft
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-04-2020
Wiadomość 3 z 5 (3 054 wyświetleń)

Re: Zlecenie wypłaty nowych transz kredytu online zamiast w placówce.

Stale monitorujemy sytuację związaną z epidemią. Na ten moment nie podjęliśmy decyzji o tym, aby transzę kredytu uruchamiać bez wizyty w oddziale.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 4 z 5 (3 024 wyświetleń)

Re: Zlecenie wypłaty nowych transz kredytu online zamiast w placówce.

Szkoda, że ograniczacie się Państwo jedynie do "monitorowania". Oczekiwałabym od Banku podejmowania działań adekwatnych do obecnej sytuacji i jednak umożliwienia zdalnego zlecenia transakcji. Ponadto przy wprowadzonym zakazie przemieszczania się wizyta w placówce wiąże się z łamaniem tego zapisu.
Państwa postawa sprawia, iż mam wrażenie, że zdrowie klientów i pracowników Banku nie jest dla Państwa ważne.
Odpowiedz
0 Lajków
Manna
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-04-2020
Wiadomość 5 z 5 (2 937 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy