Odpowiedz

Zdolność kredytowa

Witam.

Mam zamiar ubiegać się u Państwa o kredyt hipoteczny. Mam na zarezerwowane mieszkanie z rynku wtórnego, koszt 180000zł. Chciałbym się dowiedzieć jakie mam możliwości u Państwa w banku.

Mam 26 lat, umowę od 12 miesiecy na czas nieokreślony, średni dochód z 3 miesiecy wynosi 2889,68zł. Raty które posiadam to 710zł, nie posiadam karty kredytowej i limitu w koncie.

Posiadam wkład własny 36000zł, ale jeżeli będzie taka możliwość skorzystam z 10% wkłądu własnego tj. 18000zł ponieważ chciałbym wyremontować mieszkanie. A czy można mieć np. 15% wkładu własnego?

Interesuje mnie kredyt na 20-25 lat. najlepiej z ratami malejącymi.

Jeżeli zdolność będzie zbyt niska może mnie wspomóc mama która ma dochód średni 2596,47zł. Ma 52 lata i pracuje 30 lat w jednym zakładzie pracy. Posiada nieruchomość.

Jakie potrzebuję dokumenty. Oczywiście mogę przenieść wynagrodzenie i konto do ING.

Odpowiedz
0 Lajków
PanJan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 180 wyświetleń)

Re.: Zdolność kredytowa

Z wstępnej symulacji wynika że możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, ostateczną decyzję podejmiemy na podstawie kompletu złożeniu dokumentów.

Finansujemy do 80% wartości nieruchomości, wymagamy przynajmniej 20% wkładu własnego.

Z nami możesz załatwić kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu. Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie, dokumenty przesyłane są online, a do oddziału zaprosimy Cię tylko raz - aby podpisać umowę.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 063 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy