Odpowiedz

Zdolność kredytowa

Czy Ing w tym momencie dalej akceptuje jako dochód zwolnienie lekarskie podczas ciąży? Czy zdolność jest obliczana tylko z wypłaty współmałżonka?
Odpowiedz
0 Lajków
Kobieta
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
26-02-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 797 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa

Jeśli jesteś naszą klientką i masz ciągłość umowy o pracę ze swoim pracodawcą, to jak najbardziej akceptujemy ten dochód.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (4 681 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa

Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony i jestem Państwa klientem. Rozumiem ze wnioskując o kredyt hipoteczny bank na pewno wliczy mój dochód na zwolnieniu lekarskim przy wyliczaniu zdolności kredytowej, nie trzeba się obawiać że z powodu koranowirusa ten dochód nie będzie brany pod uwagę? Czy bank liczy zdolność kredytową na dwie osoby czy bierze już pod uwagę dziecko i wylicza zdolność na trzy osoby?
Odpowiedz
0 Lajków
Kobieta
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
26-02-2020
Wiadomość 3 z 4 (4 644 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa

@Kobieta

Twój dochód na L4 jest brany jako normalne źródło dochodu w ING - jest więc on brany pod uwagę w wyliczeniu zdolności kredytowej razem z dochodem Twojego męża. Natomiast jeśli dziecka jeszcze nie urodziłaś to na ten moment jako liczbę członków rodziny podajesz 2 osoby, co zresztą zadziała na Twoją korzyść

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 4 z 4 (4 548 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy