Odpowiedz

Zdolność kredytowa

Czy Ing w tym momencie dalej akceptuje jako dochód zwolnienie lekarskie podczas ciąży? Czy zdolność jest obliczana tylko z wypłaty współmałżonka?
Odpowiedz
0 Lajków
Kobieta
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
26-02-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 841 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa

Jeśli jesteś naszą klientką i masz ciągłość umowy o pracę ze swoim pracodawcą, to jak najbardziej akceptujemy ten dochód.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (4 725 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa

Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony i jestem Państwa klientem. Rozumiem ze wnioskując o kredyt hipoteczny bank na pewno wliczy mój dochód na zwolnieniu lekarskim przy wyliczaniu zdolności kredytowej, nie trzeba się obawiać że z powodu koranowirusa ten dochód nie będzie brany pod uwagę? Czy bank liczy zdolność kredytową na dwie osoby czy bierze już pod uwagę dziecko i wylicza zdolność na trzy osoby?
Odpowiedz
0 Lajków
Kobieta
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
26-02-2020
Wiadomość 3 z 4 (4 688 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa

@Kobieta

Twój dochód na L4 jest brany jako normalne źródło dochodu w ING - jest więc on brany pod uwagę w wyliczeniu zdolności kredytowej razem z dochodem Twojego męża. Natomiast jeśli dziecka jeszcze nie urodziłaś to na ten moment jako liczbę członków rodziny podajesz 2 osoby, co zresztą zadziała na Twoją korzyść

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 4 z 4 (4 592 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy