Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zaświadczenie o dochodach do aneksu skracającego okres kredytowania

Witam

 

Niedawno podpisałem aneks skracający okres kredytowania, jednakże ratę mogłem podwyższyć tylko do wysokości najwyższej dotychczasowej raty. W przypadku jeszcze wyżej raty poinformowano mnie, że najpierw Bank musi zbadać moje możliwości zarobkowe. W takim wypadku mam dostarczyć zaświadczenie dostępne pod adresem https://www.ing.pl/_fileserver/item/1110225 ?

 

Czytałem inne wątki i z nich wynika mi także, że w tym wypadku (podwyższenie raty ponad najwyższą wartość) aneks będzie płatny?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
nivrim
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
24-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 485 wyświetleń)

Re.: Zaświadczenie o dochodach do aneksu skracającego okres kredytowania

[ Edytowane ]

Wzór zaświadczenia o źródle i wysokości miesięcznych dochodów możesz pobrać z naszej strony internetowej.
Gdy wybierzesz zakładkę:

  • Dokumenty do weryfikacji zdolności kredytowej,

znajdziesz wzory zaświadczeń, w zależności od uzyskiwanego dochodu.

Za sporządzenie aneksu naliczymy opłatę 200 zł.
Przeliczymy raz jeszcze zdolność kredytową wszystkich kredytobiorców.
Na jej podstawie podejmiemy decyzję o możliwości zwiększenia raty.
Aneks powinni zamówić wszyscy kredytobiorcy.


*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (5 442 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy