Odpowiedz

Wakacje i błąd we wniosku

Czy można, a jeżeli tak to jak, złożyć drugi wniosek o wakacje ustawowe?
W pierwszym złożonym przeze mnie wniosku nie ma wskazanych dwóch miesięcy w 2022 roku (możliwe, że to błąd po mojej stronie).

Co zrobić zeby je uwzględnić? Póki co złożona została reklamacja, aczkolwiek nie mam pewności jej efektu.
Odpowiedz
0 Lajków
azure
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-08-2022
Wiadomość 1 z 5 (7 002 wyświetleń)

Re.: Wakacje i błąd we wniosku

Mozna kolejny w postaci papierowej, mozna tez elektronicznie w aplikacji, ale przez zalacznik w Wiadomosciach.
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 2 z 5 (6 958 wyświetleń)

Re: Wakacje i błąd we wniosku

Możesz odstąpić od wniosku i złożyć nowy, natomiast nie musisz tego robić. W przyszłości będzie możliwość składania kolejnych wniosków. Prosimy, skontaktuj się z nami po ostatniej zawieszonej racie (przed kolejną, która ma być zawieszona). W razie potrzeby zachęcam do kontaktu przez czat w Moim ING. Specjaliści sprawdzą Twoją sytuację i wskażą dostępne rozwiązania.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 3 z 5 (6 859 wyświetleń)

Re: Wakacje i błąd we wniosku

Problem jest taki, że kontaktowałem się na chacie z Państwem, w efekcie zarejestrowana została reklamacja, gdzie czas na jej rozpatrzenie dajecie sobie do 6.09, a ja mam 5.09 płatność raty, którą chcę też objąć wakacjami.

Dlatego, żeby zabezpieczyć się przed tym, że przepadnie mi możliwość zawieszenia raty dzisiaj na chacie dopytywałem o inne sposoby złożenia drugiego wniosku o zawieszenie rat wrześniowej i listopadowej - uzyskalem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości (nawet w oddziale, co już jest totalnym kuriozum).

W efekcie zarejestrowana została druga reklamacja, ale co z tego, skoro tu czas na jej rozpatrzenie to 30dni.

 

Jeżeli w ciągu najbliższego tygodnia pierwsza z reklamacji nie zostanie rozpatrzona po mojej myśli planuję wycieczkę do oddziału i złożenie papierowego wniosku. Niestety, ale w tym momencie i w tym dokładnie przypadku ING nie realizuje tego co zapewniła ustawa.

Odpowiedz
0 Lajków
azure
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-08-2022
Wiadomość 4 z 5 (6 648 wyświetleń)

Re: Wakacje i błąd we wniosku

Rozwiązanie sprawy: pierwsza reklamacja została uznana, dwa brakujące miesiące mają zostać uwzględnione w wakacjach kredytowych. Czekam na wcielenie w życie tego.

Odpowiedz
0 Lajków
azure
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-08-2022
Wiadomość 5 z 5 (6 520 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy