Odpowiedz

Ważność decyzji,

Witam,

chciałem zapytać jaka jest w chwili obecnej ważność ostatecznej decyzji (kredyt hipoteczny oprocentowanie zmienne)?

Dziś dostałem informacje, że mamy decyzję ostateczną (przy podpisaniu umowy należy tylko dostarczyć zaświadczenia z US i ZUS) natomiast nie mam informacji o ważności decyzji i trudno mi uzyskać informacje od pośrednika w jakim czasie musi nastąpić podpisanie umowy...

 

Odpowiedz
0 Lajków
quyns
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-04-2021
Wiadomość 1 z 6 (4 320 wyświetleń)

Re.: Ważność decyzji,

A nie dostaliście dokumentów mailem? My po decyzji dostaliśmy informację oficjalną, wraz z całą listą rzeczy do uzupełnienia, z detalami, etc., wszystko tam było napisane i zdaje się na oprocentowanie zmienne to było 90 dni.

Odpowiedz
0 Lajków
weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 2 z 6 (4 293 wyświetleń)

Re.: Ważność decyzji,

niestety nie... pewnie dostaniemy później... ogólnie pośrednik skuteczny ale słaba komunikacja.... nie miałem nawet nr wniosku bo otrzymałem info, że nie ma w ing czegoś takiego jak podgląd sytuacji wniosku co się okazało nie do końca zgodne z prawdą Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
quyns
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-04-2021
Wiadomość 3 z 6 (4 262 wyświetleń)

Re: Re.: Ważność decyzji,

Jeśli podjęliśmy pozytywną decyzję, to od daty jej podjęcia masz:

  • 90 dni na podpisanie umowy dla kredytu opartego o zmienną stopę procentową,
  • 30 dni na podpisanie umowy dla kredytu opartego o stałą stopę procentową.
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (4 187 wyświetleń)

Re: Re.: Ważność decyzji,

A jaki jest czas po podpisaniu umowy na uruchomienie kredytu? Schemat: mam pozytywną decyzję -> po np 85 dniach podpisuję umowę -> jaki pozostaje czas na uruchomienie środków? Środki do dewelopera musimy dostarczyć dopiero we wrześniu, dlatego zastanawiam się jak to najprecyzyjniej zrobić..
Odpowiedz
0 Lajków
Tomasz825
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-04-2021
Wiadomość 5 z 6 (4 101 wyświetleń)

Re: Re.: Ważność decyzji,

Na uruchomienie środków masz 180 dni Emotikon: Szczęśliwy 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (3 940 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy