Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Umowa zlecenie, a zdolność kredytowa

Witam, dzisiaj odwiedziłem siedzibe ING i dowiedzialem się ze umowy zlecenia nie wliczają do zdolnosci kredytowej.

Posiadam

- umowe o prace zarobki 3000 zl netto

- umowa zlecenie zarobki 1800 zł netto która trwa już rok i jest na czas nieokreślony.

Może ktoś pomóc ? 

 

Odpowiedz
0 Lajków
swierszczuu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 377 wyświetleń)

Re: Umowa zlecenie, a zdolność kredytowa

Informacje jakie uzyskałeś w naszym oddziale są jak najbardziej prawidłowe. Umowa zlecenie nie jest obecnie źródłem dochodu branym pod uwagę do zdolności kredytowej. W Twojej sytuacji głównym źródłem dochodu jest umowa o pracę, a posiadana umowa zlecenie może pozytywnie wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej. Ostateczna decyzja zostanie podjęta po złożeniu wniosku o udzielenie kredytu.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 345 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy