Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Spłata kredytu hipotecznego gotówką

Dzień dobry
Mam kredyt w ING pod hipotekę. Kredyt zawarty w marcu 2010 na 30 lat. Pozostało do spłaty 95tyś kapitału. Chciałbym spłacić całość gotówką.
Czy jak przyniosę gotówkę do banku nie zostanę zaskoczony jakąś extra super fantastyczną opłatą.
Z tabeli opłat wynika że nie, ale czy aby apewno?
Pozdrawiam i miłego dnia
Odpowiedz
0 Lajków
Jurek1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-03-2023
Wiadomość 1 z 3 (2 709 wyświetleń)

Re.: Spłata kredytu hipotecznego gotówką

 
Odpowiedz
0 Lajków
Jurek1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (2 684 wyświetleń)

Re: Re.: Spłata kredytu hipotecznego gotówką

Nie pobieramy prowizji za wcześniejszą spłatę. Jeżeli rata Twojego kredytu jest pobierana z rachunku technicznego i z niego będzie zlecona spłata, to wpłata w placówce na takie konto jest darmowa. Możesz też wpłacić za darmo w placówce na numer konta do wcześniejszej spłaty: 20 1050 0044 1000 0022 9340 0608. Po wpłacie gotówki na wskazane konto trzeba zlecić dyspozycję zamknięcia kredytu. Możemy ją przyjąć na infolinii: 32 357 00 57. 
Jeśli jednak wpłaciłbyś w placówce na konto osobiste i z niego chciałbyś zlecić spłatę kredytu, to wtedy wpłata może wiązać się z opłatą zależną od typu konta.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 612 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy