Odpowiedz

Problem z małą nadpłatą.

Dzień dobry,

Przetestowałem niedawno kwestie nadpłacania kredytu hipotecznego za pomocą aplikacji ING. I mam wątpliwości.

Nadpłaciłem kredyt w wysokości około 900zł.(Planuje regularnie nadpłacać kredyt mniejszą kwotą). Pierwszego dnia aplikacja poprawnie wskazywała odliczenie od kapitału kwoty jaką nadpłaciłem odliczając od niej jedynie drobną prowizję. Po około dwóch tygodniach, kapitał do spłaty systematycznie się powiększał i obecnie tuż przed kolejną ratą z kapitału zostało odjęte jedynie 160zł, od tej wpłaty. Co się stało z kwotą 740zł? Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi?

 

Odpowiedz
0 Lajków
MikolajT
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-10-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 512 wyświetleń)

Re: Problem z małą nadpłatą.

Tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie, żeby cokolwiek sprawdzić i wyjaśnić. Zależy nam jednak na tym, żeby wszystko było jasne. Dlatego prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 57. Możesz też do nas napisać na czacie w swojej bankowości na samym dole ekranu.

Specjaliści hipoteczni pracują w tygodniu od 8:00 do 20:00. Sprawdzimy to. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 442 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

U mnie zmiana nastąpiła 15 lub 16.04, jeszcze miałam info od doradcy, że nie potrzeba dodatkowych dokumentów bo jest komplet. Niestety w dniu, w którym według tabeli miałam dostać decyzję, przyszła in...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Widzę, że w procesie standardowym, dzisiaj są wydawane decyzje ostateczne dla 18.04. Wydaje mi się, że u nas zmiana nastąpiła albo 19 albo 22, więc liczę na to, że lada moment będzie po sprawie. Nasz ...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja kupuje z rynku wtórnego, mam umowę przedwstępną i rezerwacyjną do jutra. Wniosek o kredyt tylko złożony w ING bo doradca mówił „co złego może sie wydarzyć”, płakać się chce.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy