Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.
ale nie chcąc ryzykować ja już złożyłam oświadczenie o odstąpieniu od złożenia wniosku, zrobiłam to bardzo szybko, jeszcze w piątek. oczywiście nie mam jeszcze możliwości złożenia ponownego wniosku z moim ING, cały czas jest info ze już złożyłam wniosek. wczoraj pani z infolinii powiedziała mi, że jeśli do środy nie odblokują mi tej możliwości w aplikacji, to mam jechać do banku, tam wygenerują mi druk wniosku papierowego, należy go wypełnić, zeskanować i wysłać w wiadomości w aplikacji. nie ukrywam szlag mnie z lekka trafia
Odpowiedz
0 Lajków
aga1602
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-08-2022
Wiadomość 11 z 41 (4 169 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

płatność raty mam 5. sierpnia, więc czasu za wiele nie ma
Odpowiedz
0 Lajków
aga1602
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-08-2022
Wiadomość 12 z 41 (4 166 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Przepraszamy za tę sytuację. Powyżej opisaliśmy sposoby złożenia wniosku, które są dostępne na ten moment. W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 13 z 41 (4 068 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

niestety nie opisali Państwo, ze w przypadku zawieszenia więcej niż jednej raty, dwóch, trzech, kredytobiorca traci możliwość zawieszenia pozostałych w przyszłości. najważniejszej informacji zabrakło.
Odpowiedz
0 Lajków
aga1602
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-08-2022
Wiadomość 14 z 41 (4 039 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Powyżej informowaliśmy, że na ten moment, wniosek wielokrotny blokuje złożenie kolejnych. Natomiast w przyszłości będzie możliwość złożenia następnych wniosków. Przepraszamy, jeśli informacje były mylące.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 15 z 41 (4 036 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

[ Edytowane ]

@KarolB

 

Nie "jesli byly mylace". Informowaliscie, ze nie ma i nie bedzie mozliwosci skladania dalszych wnioskow po wniosku wielookresowym. Publicznie wprowadzaliscie w blad.

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 16 z 41 (4 015 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Wniosek składałem na 4 miesiące w tym roku, żeby się upewnić w sobotę dzwoniłem na infolinię. Pani powiedziała że jak najbardziej w przyszłym roku będzie można zgłosić kolejne.

Dwie rozmowy dzisiaj z infolinia - nie ma takiej możliwości, trzeba rezygnować i ponownie wypelniac.
Proszę się w końcu określić czy będzie możliwość kolejnych wniosków w przyszłym roku?

Cała sprawę i tak będę zgłaszał do UOiKu, odpowiedzialność banku co do wytycznych jest żenująca.
Odpowiedz
0 Lajków
Dami
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-08-2022
Wiadomość 17 z 41 (4 000 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. Przepraszamy za błędną informację.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 18 z 41 (3 982 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

"W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. Przepraszamy za błędną informację."

Traktujemy to w takim razie jako informacje wiążącą. Dziś, przed pojawieniem się tego wpisu, byłem w oddziale i otrzymałem informację, że powinienem wycofać wniosek i złożyć następny, jednak odmówiono mi przyjęcia jakichkolwiek dokumentów z tym związanych. Zalecana procedura to rezygnacja, a wniosek ponowny powinien zostać przeprocesowany nie później niż dzień przed spłatą raty, aby pojawiła się możliwość złożenia kolejnego, już poprawnego. Jednak nie otrzymałem nic poza zapewnieniem słownym.

Odpowiedz
0 Lajków
aeth50
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
02-08-2022
Wiadomość 19 z 41 (3 953 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Dziękuję Ci za odpowiedź, na szczęście nie dałem się nerwom i nie cofnąłem wniosku. Wysłałem natomiast pismo do KNF, UOKiK i RF. Panie moderatorze, niech się teraz ING martwi, choć swoje pewnie zarobią. Liczę, ze jak najszybciej będzie można wnioski znów wysyłać i Pana zapewnienie odbieram jako pewnik.
Odpowiedz
0 Lajków
Pitu88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-08-2022
Wiadomość 20 z 41 (3 903 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy