Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.
ale nie chcąc ryzykować ja już złożyłam oświadczenie o odstąpieniu od złożenia wniosku, zrobiłam to bardzo szybko, jeszcze w piątek. oczywiście nie mam jeszcze możliwości złożenia ponownego wniosku z moim ING, cały czas jest info ze już złożyłam wniosek. wczoraj pani z infolinii powiedziała mi, że jeśli do środy nie odblokują mi tej możliwości w aplikacji, to mam jechać do banku, tam wygenerują mi druk wniosku papierowego, należy go wypełnić, zeskanować i wysłać w wiadomości w aplikacji. nie ukrywam szlag mnie z lekka trafia
Odpowiedz
0 Lajków
aga1602
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-08-2022
Wiadomość 11 z 41 (4 124 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

płatność raty mam 5. sierpnia, więc czasu za wiele nie ma
Odpowiedz
0 Lajków
aga1602
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-08-2022
Wiadomość 12 z 41 (4 121 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Przepraszamy za tę sytuację. Powyżej opisaliśmy sposoby złożenia wniosku, które są dostępne na ten moment. W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 13 z 41 (4 023 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

niestety nie opisali Państwo, ze w przypadku zawieszenia więcej niż jednej raty, dwóch, trzech, kredytobiorca traci możliwość zawieszenia pozostałych w przyszłości. najważniejszej informacji zabrakło.
Odpowiedz
0 Lajków
aga1602
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-08-2022
Wiadomość 14 z 41 (3 994 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Powyżej informowaliśmy, że na ten moment, wniosek wielokrotny blokuje złożenie kolejnych. Natomiast w przyszłości będzie możliwość złożenia następnych wniosków. Przepraszamy, jeśli informacje były mylące.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 15 z 41 (3 991 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

[ Edytowane ]

@KarolB

 

Nie "jesli byly mylace". Informowaliscie, ze nie ma i nie bedzie mozliwosci skladania dalszych wnioskow po wniosku wielookresowym. Publicznie wprowadzaliscie w blad.

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 16 z 41 (3 970 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Wniosek składałem na 4 miesiące w tym roku, żeby się upewnić w sobotę dzwoniłem na infolinię. Pani powiedziała że jak najbardziej w przyszłym roku będzie można zgłosić kolejne.

Dwie rozmowy dzisiaj z infolinia - nie ma takiej możliwości, trzeba rezygnować i ponownie wypelniac.
Proszę się w końcu określić czy będzie możliwość kolejnych wniosków w przyszłym roku?

Cała sprawę i tak będę zgłaszał do UOiKu, odpowiedzialność banku co do wytycznych jest żenująca.
Odpowiedz
0 Lajków
Dami
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-08-2022
Wiadomość 17 z 41 (3 955 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. Przepraszamy za błędną informację.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 18 z 41 (3 937 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

"W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. Przepraszamy za błędną informację."

Traktujemy to w takim razie jako informacje wiążącą. Dziś, przed pojawieniem się tego wpisu, byłem w oddziale i otrzymałem informację, że powinienem wycofać wniosek i złożyć następny, jednak odmówiono mi przyjęcia jakichkolwiek dokumentów z tym związanych. Zalecana procedura to rezygnacja, a wniosek ponowny powinien zostać przeprocesowany nie później niż dzień przed spłatą raty, aby pojawiła się możliwość złożenia kolejnego, już poprawnego. Jednak nie otrzymałem nic poza zapewnieniem słownym.

Odpowiedz
0 Lajków
aeth50
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
02-08-2022
Wiadomość 19 z 41 (3 908 wyświetleń)

Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Dziękuję Ci za odpowiedź, na szczęście nie dałem się nerwom i nie cofnąłem wniosku. Wysłałem natomiast pismo do KNF, UOKiK i RF. Panie moderatorze, niech się teraz ING martwi, choć swoje pewnie zarobią. Liczę, ze jak najszybciej będzie można wnioski znów wysyłać i Pana zapewnienie odbieram jako pewnik.
Odpowiedz
0 Lajków
Pitu88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-08-2022
Wiadomość 20 z 41 (3 858 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy