Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Pożyczka z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców

Dzień dobry.
Chcę złożyć wniosek o pożyczkę z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców. Spełniam wyłącznie przesłankę nie przekroczenia progu 1200 zł dochodu w gospodarstwie domowym, mam przy tym ubezpieczenie od utraty pracy, płacone wraz kredytem hipotecznym. Czy kwalifikuje się do pożyczki?
Jakie dokumenty są potrzebne do weryfikacji ilości osób w gospodarstwie domowym i sumy dochodów?
Czy można złożyć wniosek online, jest jakiś gotowy formularz z załącznikami?
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Zbych
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-05-2022
Wiadomość 1 z 5 (2 813 wyświetleń)

Re.: Pożyczka z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców

Wzór wniosku jest na stronie BGK, samo ubezpieczenie nie jest przesłanką do nieotrzymania pomocy - dopiero skorzystanie z ochrony, czyli opłacanie rat z ubezpieczenia dyskwalifikuje.

Odpowiedz
0 Lajków
dalena
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
45
13
17-11-2020
Wiadomość 2 z 5 (2 788 wyświetleń)

Re: Pożyczka z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców

Zgodnie z tym co napisała @dalena posiadanie ubezpieczenia nie dyskwalifikuje Cię z możliwości skorzystania z ochrony spłaty. 

Więcej o samym funduszu i sposobach złożenia wniosku, sam wniosek i wzór możesz sprawdzić na naszej stronie https://www.ing.pl/kontakt/restrukturyzacja-zadluzenia#restrukturyzacja=4

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 3 z 5 (2 745 wyświetleń)

Re: Pożyczka z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców

Witam. Mam pytanie , jeżeli posiadam prawo własnościowe do mieszkania w spółdzielni, czy nie mogę starać się o wsparcie?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 5 (2 326 wyświetleń)

Re: Pożyczka z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców

Decyzję o otrzymaniu wsparcia podejmuje Bank Gospodarstwa Krajowego. Za pośrednictwem naszego banku możesz złożyć jedynie wniosek, ale nie my ją podejmujemy. 
W sprawie szczegółowych informacji możesz skontaktować się z naszym działem restrukturyzacji 32 357 00 76.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 5 z 5 (2 185 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy