Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Od decyzji wstępnej do uruchomienia kredytu

Dzień dobry,

Do 15 września trwa u Państwa promocja kredytów hipotecznych i mam w planie  do tego czasu złożyć kompletny wniosek. Doradca obliczył zdolność kredytową. 

Ile teraz wynosi u Państwa czas od wstępnej decyzji do uruchomienia kredytu (kredyt na budowę).

Będę wdzięczna na informację.

 

pozdrawiam

Bianka

Odpowiedz
0 Lajków
bianka35
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
09-06-2016
Wiadomość 1 z 4 (8 253 wyświetleń)

Re.: Od decyzji wstępnej do uruchomienia kredytu

Czas rozpatrzenia wniosku od momentu złożenia pełnej dokumentacji to średnio ok. 12-14 dni roboczych. Natomiast uruchomienie kredytu następuje na Twój wniosek. Pieniądze uruchamiamy maksymalnie do 10 dni kalendarzowych od momentu złożenia wniosku o uruchomienie.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 217 wyświetleń)

Re.: Od decyzji wstępnej do uruchomienia kredytu

Witam, 

W piątek złożyłam wniosek o kredyt hipoteczny. Do wtorku dostarczę brakujące dokumenty. Ile czasu będę musiała czekać na decyzję banku. 

Bardzo proszę o informację jak to w tej chwili wygląda u Państwa i czy istnieje jakaś możliwość przyspieszenia tej drogi. W internecie przeczytałam dużo negatywnych komentarzy jeśli chodzi o czas rozpatrywania wniosku i obawiam się podobnej sytuacji u siebie.

Odpowiedz
0 Lajków
ewewas0700
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
10-09-2016
Wiadomość 3 z 4 (7 954 wyświetleń)

Re.: Od decyzji wstępnej do uruchomienia kredytu

Obecnie rozpatrujemy wnioski kredytowe w okresie około 14 dni roboczych (czas od momentu złożenia wniosku do decyzji kredytowej ostatecznej). Jest to przybliżony czas ,gdyż każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.  W trakcie analizy wniosku, możemy Cię poprosić ewentualnie o np. dostarczenie dodatkowych dokumentów, co może wpłynąć na okres podjęcia decyzji kredytowej. Dokładamy wszelkich starań, aby wnioski kredytowe były rozpatrywane w jak najkrótszym czasie.

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 4 z 4 (7 933 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy