Odpowiedz

Kredyt na budowę domu

[ Edytowane ]
Witam chciałbym się zorientować czy jestem w stanie otrZymac kredyt hipoteczny na budowę domu więc tak:
Posiadam działkę 1000m2 o wartości 73 tys ,zl z opłatami podatki,vaty, wpisy do księgi itp. Na której chce wybudować dom 76m2 powierzchni użytkowej
Do tego byłby jeszcze koszt przyłączy mediów ok 13 tys. Zł + mapy projekty adaptacja to wyjdzie mi ok 8 tys zl
Na chwilę obecną mam na konto wypłatę 2500 zł netto u.owa o prace.na czas nie określony pracuje od 6lat w firmie dostarczającej internet światłowodowy ,matką która ma 2100 zł netto i także posiada umowę na czas nie określony ,wiec razem byśmy mieli 4600 zl netto.Mieszkam wraz z rodzicami i partnerka i dzieckiem mieszkanie posiadamy własnościowe brak zaciągniętych jakich kolwiek kredytow ,czy jest szansa wgl starać się o kredyt 🤷u was ,proszę o odpowiedź Pozdrawiam🤷🙂
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (1 237 wyświetleń)

Re: Kredyt na budowę domu

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Spełniacie wstępne warunki złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. Chętnie przedstawimy Ci więcej szczegółów, dlatego zachęcam do kontaktu z naszą infolinią hipoteczną pod numerem 32 357 00 65. Jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 16:00. 

Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło po myśli 💪👌

 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 141 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy