Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Harmonogram spłaty kredytu - po wakacjach kredytowych

Dzień Dobry,

 

W dniu wczorajszym minął termin spłaty zawieszonej raty - harmonogram został przeliczony okres kredytowania wydłużony, naliczone odsetki wyzerowane.

Jednak w harmonogramie spłaty stosunek raty kapitałowej do odsetkowej jest bardzo różny różnica to ponad 100 zł dodatkowo ostatnia rata jest dużo wyższa od pozostałych o około 1 tys. - i jest to kapitał.

Na czat nie mogę się oczywiście połączyć czy ktoś ma podobnie i wyjaśniał to z ING?

Odpowiedz
0 Lajków
beata793
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-08-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 144 wyświetleń)

Re: Harmonogram spłaty kredytu - po wakacjach kredytowych

[ Edytowane ]

Aktualne dane, znajdujące się w harmonogramie mogą się prezentować niepoprawnie. Taką informację dodaliśmy też w zakładce "Harmonogram" przy kredycie. Przepraszamy za utrudnienia.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 942 wyświetleń)

Re: Harmonogram spłaty kredytu - po wakacjach kredytowych

We wniosku o wakacje kredytowe w 2022 wybrałem sierpień, wrzesień, październik i listopad. Termin raty sierpniowej minął, harmonogram został zaktualizowany, raty przeliczone. Jednak w nowym harmonogramie data kolejnej raty to wrzesień, co jest niezgodne ze złożonym wnioskiem. Kiedy nastąpi kolejna aktualizacja harmonogramu?

Odpowiedz
0 Lajków
Bartolomeo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-08-2022
Wiadomość 3 z 3 (1 932 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy