Odpowiedz

Dwóch kredytobiorców a konto

Dzień dobry. 

Proszę o informację jak wygląda kwestia założenia konta przy zawarciu umowy o kredyt hipoteczny przez dwóch niespokrewnionych kredytobiorców. 

Czy w takiej sytuacji trzeba otworzyć konto komfort czy może da się to zorganizować w inny sposób (tak aby każda osoba mogła mieć swoją kartę i dostęp do bankowości)?

Pozdrawiam. 

Odpowiedz
0 Lajków
lifeislife
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 761 wyświetleń)

Re: Dwóch kredytobiorców a konto

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli zależy Wam na prowadzeniu wspólnego konta, faktycznie możemy zaproponować Konto Komfort. Co prawda pobieramy miesięczną opłatę za prowadzenie konta, jednak wszystkie bankomaty w Polsce są przy nim bezpłatne Emotikon: Szczęśliwy 
W sytuacji, kiedy chcecie mieć każdy swoją kartę, ale nie zależy Wam na koncie wspólnym, jedno z Was może założyć Konto Direct lub Mobi. Następnie upoważni do niego drugą osobę. Otrzymacie imienne karty oraz bankowości internetowe Emotikon: Szczęśliwy Te rodzaje kont prowadzimy bezpłatnie.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 672 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja weszłam jako klient banku na rzekomą szybką ścieżkę przyznawania kredytu. I niby tego samego dnia po skompletowaniu i przesłaniu dokumentów 29.03 dostałam wstępną pozytywną opinię. Dwa tygodnie tem...

25-04-2024
Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzy

...

25-04-2024
Podejmujemy decyzje - ile trwa?

ING ile wkońcu trwa etap 5 “ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”?! Bo 4 dni robocze już minęły…

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy