Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dobranie dodatkowej kwoty pieniędzy do kredytu

Witam , mam takie pytanie jak wyglada dobranie kiedytu hipotecznego . Przed ślubem zacząłem budowę domu . Cześć wkładu w dom to kredyt hipoteczny (160 tys zaciągnięty tylko przeze mnie przed ślubem na okres 15 lat . Budynek jest już na finiszu prac ale nie jest odebrany jeszcze . Nie zakończył się okres budowlany i spłacam tylko odsetki kredytu . Nie mniej jednak ceny poszły tak w górę i obawiam się ze kredytu może braknąć na pokrycie ostatnich wydatków związanych z wykończeniem domu . Byłaby to kwota 30-40 tys . Jak wyglada kwestia aneksu do kredytu . Czy aneksuje go sam jako właściciel czy moja żona również musi wykazać dochód ? Czy okres kredytowania się wydłuża w takich sytuacjach czy pozostaje na dotychczasowych warunkach ?
Odpowiedz
0 Lajków
Mario32
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 132 wyświetleń)

Re: Dobranie dodatkowej kwoty pieniędzy do kredytu

@Mario32 W takim przypadku możesz złożyć wniosek o podwyższenie kwoty kredytu. Wniosek możesz złożyć w oddziale banku, minimalna kwota podwyższenia to 20 tysięcy. Podczas analizy będziemy ponownie badać zdolność kredytową, będzie również potrzebna ponowna wycena po przedstawieniu zaktualizowanego kosztorysu.

Ważne, aby kwota kredytu po podwyższeniu nie przekroczyła 80% wartości nieruchomości. Spotkanie w tej sprawie można umówić za pośrednictwem naszej infolinii dedykowanej kredytom hipotecznym +48 32 357 00 57 (dni robocze 8:00 - 20:00, soboty 8:00 - 16:00)


 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 051 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy