Odpowiedz

Re: Decyzja wstępna

[ Edytowane ]
3 tygodnie oczekiwania na decyzje wstępną!!..Nie ładnie takie bzdury wypisywać...obecnie na decyzję wstepna w ING czeka się od 4 do nawet 6 tygodni a główną przyczyną jest brak dodatkowych stanowisk pracy dla analityków. W praktyce wygląda to tak że większość czasu wniosek wisi w kolejce.
Odpowiedz
0 Lajków
DonPaco
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
03-12-2018
Wiadomość 31 z 38 (7 014 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

[ Edytowane ]

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wnioski kredytowe złożone przez Klientów rozpatrzyć w jak najkrótszym możliwym terminie. W sytuacji, gdy nasza oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, wniosków o kredyt wpływa więcej, co niestety przekłada się na wydłużenie czasu ich obsługi. Taką sytuację rzeczywiście mieliśmy z początkiem roku, i za to przepraszaliśmy klientów. 
Obecnie (uśredniony) czas oczekiwania na informacje wstępna, wynosi koło dwóch tygodni. 

Jeśli masz wątpliwości dotyczące etapu, na którym znajduje się Twój wniosek najlepiej skontaktuj się ze Specjalistą lub Przedstawicielem bankowy, z którym dokumenty kompletujesz. Udostępniliśmy również możliwość sprawdzania analizy wniosku, na naszej stronie.

Dzięki temu każdy nasz klient, samodzielne sprawdzi aktualny status swojego wniosku hipotecznego.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 32 z 38 (6 969 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

Mija 5 tygodni, a wniosek dalej ma status oczekiwania do analizy...Myślę ,że i pod koniec tego roku zrobił się kolejny korekEmotikon: Mrugający być może padnie rekord oczekiwania na decyzje wstępne nawet do 7 tygodniEmotikon: SzczęśliwySwoja drogą ciekaw jestem ilu klientów ze względu na tak długi czas oczekiwania zrezygnowało i skorzystało z innych ofert banków?

W końcu czas to pieniądz.

Odpowiedz
0 Lajków
DonPaco
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
03-12-2018
Wiadomość 33 z 38 (6 825 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

[ Edytowane ]

Ja dezyzję wstępna miałem po 11 dniach roboczych w Listopadzie .

Odpowiedz
0 Lajków
jrd
jrd
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
25-10-2018
Wiadomość 34 z 38 (6 791 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

@DonPaco Aktualnie wnioski rozpatrujemy bez opóźnień.

Sytuacje, w których rozpatrywanie wniosku się przedłuża często związane są z faktem, że załączona dokumentacja jest niekompletna. Nie pozwala nam to ocenić zdolności kredytowej lub nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem kredytu. W takim przypadku skontaktuj się ze Specjalistą lub przedstawicielem bankowym, u którego wniosek jest kompletowany.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 35 z 38 (6 735 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

Witam, jaki jest aktualny czas oczekiwania na decyzję wstępną? Wniosek złożony 18.12
Odpowiedz
0 Lajków
Asiunia673
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-01-2019
Wiadomość 36 z 38 (6 259 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

Decyzję o przyznaniu kredytu hipotecznego podejmujemy do 21 dni od momentu przekazania nam kompletu dokumentów. O decyzji poinformuje Cię doradca, u którego złożyłaś wniosek. Na każdym etapie weryfikacji wniosku może pojawiać się wstępna informacja. Udostępniliśmy możliwość sprawdzania analizy wniosku, na naszej stronie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 37 z 38 (6 234 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

Ja złożyłem wniosek 13.12 i 3 stycznia dostałem wstępną zgodę

Odpowiedz
0 Lajków
Aeki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
12-12-2018
Wiadomość 38 z 38 (6 196 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy