Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas między BIK a wynikiem wstępnej analizy

Czy ktoś może zauważył jakąś korelację między czasem sprawdzenia Was w BIK a wynikiem wstępnej analizy? Typu np. dzień BIK to A, więc średnio dzień wyniku analizy to A + 2?

Odpowiedz
0 Lajków
bpacholek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
1
29-07-2021
Wiadomość 1 z 3 (4 298 wyświetleń)

Re.: Czas między BIK a wynikiem wstępnej analizy

Myśmy mieli od razu, w senie tego samego dnia, ale to było kilka miesięcy temu. Samo sprawdzanie oznacza, że juz ktoś w końcu spojrzał na Twoje dokumenty Emotikon: Szczęśliwy

weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (4 130 wyświetleń)

Re.: Czas między BIK a wynikiem wstępnej analizy

U mnie drugi raz alert z BIK, pierwszy alert podczas analizy wstepnej, a drugi na etapie: Mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Ciekawe kiedy ta decyzja będzie... 

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 3 z 3 (3 419 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy