Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Aneks do umowy i błyskawiczna decyzja

Witam,

30.09 składaliśmy wniosek o aneks do umowy o kredyt hipoteczny w celu zwiększenia kwoty kredytu. Dziś po wpisaniu numeru umowy widnieje informacja, że decyzja została podjęta. Czy jest to możliwe, że tak szybko zostaliśmy skreśleni lub ocenieni pozytywnie? Czekam na informację od pracownika banku, ale nie wiem czy dostanę ją w weekend, a ciekawość jest ogromna.
Odpowiedz
0 Lajków
baanaan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-10-2021
Wiadomość 1 z 3 (3 423 wyświetleń)

Re.: Aneks do umowy i błyskawiczna decyzja

Możliwe, obecnie jest mniej wniosków o kredyt niż w okresie np maj-lipiec. Czasy procesowe to potwierdzają, obecnie na analiza wstepna jest mniej niz 20 dni a wczesniej było to 40.

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 2 z 3 (3 332 wyświetleń)

Re: Aneks do umowy i błyskawiczna decyzja

@baanaan jest to możliwe. Jeśli specjalista jeszcze do Ciebie się nie odezwał, to proszę skontaktuj się z nim samodzielnie. Otrzymasz wówczas szczegóły decyzji

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
318
62
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 311 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy