Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Konto oszczędnościowe - dodanie współwłaściciela

Witam , posiadam konto Direct .
Czy jest możliwość aby moja narzeczona była współwłaścicielem konta oszczędnościowego którego juz długo posiadam? , dodam że narzeczona nie prowadzi żadnego konta w ING .
Chodzi mi tylko o współwłasność , nie o pełnomocnictwo.
Odpowiedz
0 Lajków
Seba
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (7 823 wyświetleń)

Re: Konto oszczędnościowe - dodanie współwłaściciela

Konto oszczędnościowe można prowadzić jako konto wspólne. Zapraszam Ciebie razem z narzeczoną do naszego oddziału. Będziemy mogli dopisać narzeczoną jako współwłaściciela konta OKO.

W przypadku konta osobistego Direct możesz tylko nadać pełnomocnictwo. Konto Direct jest prowadzone tylko dla jednej osoby. Jeżeli interesuje Cię wspólne konto osobiste, to mamy w ofercie konto Komfort. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat oferty na stronie :

https://www.ing.pl/indywidualni/konta-osobiste/konto-komfort

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 720 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy