Odpowiedz

Ing OKO Bonus 7 %

Witam
Chciałbym skorzystać z 7 % ing lokata na 3 mc lokatę już założyłem tylko teraz nie wiem gdzie mam przelać pieniądze załóżmy 50 tyś z innego Banku aby saldo początkowe było takie jak przeleje, czy mam przelać na ROR a dopiero potem na to oko 7 % ??

Ing pisze ze:
Oprocentowanie 7% dotyczy wyłącznie nowych środków. Nowe środki to nadwyżka nad kwotą, która była na Twoich kontach oszczędnościowych i lokatach (tzw. saldem początkowym) 15 sierpnia 2022 r.

Czyli wychodzi ma to ze nie mogę przelać ich na główne konto ROR ?? Czyli na inne oszczędnościowe a dopiero potem na to 7 % bo już sam nie wiem

Proszę o szybko zrozumiało odpowiedz
Odpowiedz
0 Lajków
Bolekxp
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-09-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 512 wyświetleń)

Re: Ing OKO Bonus 7 %

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty Emotikon: Szczęśliwy Saldo początkowe obliczyliśmy dla każdego klienta tego samego dnia - 15.08. Jego wysokość dla Twoich oszczędności, sprawdzisz w szczegółach konta oszczędnościowego OKO Bonus. 

Jeśli posiadasz nowe środki, możesz przelać je od razu na to konto oszczędnościowe lub najpierw na konto ROR i z niego przelew własny na konto promocyjne. Sposób zasilenia tego konta nie ma znaczenia. 

Nowa wpłacona gotówka to saldo nowych środków, od których będziemy naliczać 7%.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
409
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 459 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy