Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Historia transakcji zlikwidowanego OKO Bonus

Dzień dobry,

 

czy mogę w jakiś sposób w bankowości online wygenerować wyciąg obejmujący także transakcje na koncie oszczędnościowym Bonus, które po wygaśnięciu zostało automatycznie zamknięte? Nie widzę nigdzie takiej opcji, wygląda na to, że po zamknięciu tego konta utraciłem też dostęp do historii rachunku.

Odpowiedz
0 Lajków
somv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
3
25-11-2015
Wiadomość 1 z 2 (4 011 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji zlikwidowanego OKO Bonus

[ Edytowane ]

Możesz zamówić zaświadczenie do zamkniętego konta.
Zrobisz to w sekcji:

  • Usługi i narzędzia/Zaświadczenia/Konto zamknięte.

Będziesz mógł wybrać numer konta, dla którego chcesz je otrzymać.
Gdy to zrobisz - pojawią się dodatkowe opcje. Zaznaczasz, jakie informacje ma zawierać Twój dokument.
Przed zamówieniem pojawi się informacja o tym, jaka opłata zostanie pobrana.
Zaświadczenie przygotujemy do 5 dni roboczych i prześlemy do zakładki Wiadomości w Moim ING 😊
Pamiętaj, że w przypadku pytań możesz porozmawiać z nami online na czacie w bankowości internetowej.
Tam również możesz zamówić takie zaświadczenie 😉 

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 885 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy